Bauroc ECOTERM+ välisseinaplokid

Mõõtühik müümisel: tk

Bauroc ECOTERM+ plokid on valmistatud poorbetoonist kuivtihedusega 300 kg/m³ ja survetugevusega fb=1,8 N/mm². ECOTERM+ plokke toodetakse 3 erineva laiusega (500 mm, 375 mm ja 300 mm).

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Peamiseks kasutusvaldkonnaks on energiatõhusad ühekilihilised ilma lisasoojustuseta välisseinad. bauroc ECOTERM+ plokid leiavad kasutamist nii individuaalmajade kui ka 2-3-korruseliste kortermajade, büroohoonete kui ka erinevate ühiskondlike hoonete välisseintes kandva ja soojapidava konstruktsioonielemendina. bauroc ECOTERM+ plokid sobivad hästi olemasolevatele hoonetele lisakorruste peale ehitamiseks, seda nii tänu kergele kaalule kui soojapidavusele. Samuti on ECOTERM+  plokke koos sobivas mõõdus sillustega kasutatud mitmekorruselistes karkasshoonetes avatäitena mittekandvate soojapidavate välisseinte ehitamiseks.

Tänu materjali väga heale soojapidavusele (λ=0,072 W/mK) on bauroc ECOTERM+ plokid turul unikaalsed ehitusplokid, millest laotud ühekihilised 375mm paksused plokkseinad ei vaja täiendavat soojustamist. Ilma lisasoojustuseta seinu on lihtne ja kiire ehitada, lihtne ehituskvaliteeti tagada ning samuti ehituskvaliteeti kontrollida. Tulemuseks on ajale vastupidav seinakonstruktsioon.

Seinte ehitamiseks on bauroc-i tootevalikus lisaks plokkidele ka ukse- ja aknaavade sildamiseks vajalikud sillused laiustega 500mm, 375mm ja 300mm. Sillused on pikkustega alates 1,6m kuni 6m. bauroc silluste kõrgused on täpselt ühe, kahe või kolme plokirea mõõduga (20cm, 40cm või 60cm), mis teeb ehitamise kiireks ja lihtsaks.

ECOTERM+ plokkide näol on tegemist turul kõige kergemate (300 kg/m³) saadaolevate ehitusplokkidega, mistõttu sobivad nad lisakorruste ehitamiseks ja vanade majade renoveerimiseks olukorras, kus kandekonstruktsioonide lisakoormus peab olema minimaalne.

 

 

Tootja koduleht

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Vali sobiv laius

300mm, 375mm, 500mm

Vali sobiv pikkus

600mm

Vali sobiv kõrgus

200mm

© 2023 Decowood