bauroc POORBETOONILIIM

Mõõtühik müümisel: tk

Pauroc plokiliimi näol on tegemist peeneteralise kvartsliiva ja tsemendi baasil valmistatud peenmördiga, mis on ette nähtud bauroc ECOTERM+, UNIVERSAL, CLASSIC, ACOUSTIC ja HARD plokkide paigaldamiseks sise- ja välistingimustes. bauroc plokiliim on kuivseguna pakendatud paberkottidesse kaaluga 25 kg. Saadaval on ka väikepakend kaaluga 5 kg.

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kasutamisõpetus:

Kott bauroc POORBETOONILIIMI (25 kg) segatakse ca 6-6,5 l puhta veega. POORBETOONILIIM segatakse ühtlaseks massiks võimsa vispliga. Segamisaeg on vähemalt 2 minutit, seejärel lastakse segul seista 5 minutit ja segatakse uuesti. Valmis segu kasutada 4 tunni jooksul vee lisamisest. Liimsegu kantakse puhtale tolmuvabale pinnale liimikelgu, liimikulbi või segukammi abil. Müüritises on vuugi paksuseks 2-3 mm. Liimitavate plokkide ja liimsegu temperatuur peab ületama +5°C.Kivistuma hakkavasse segusse on keelatud lisada vett, see ei taasta segu esialgseid omadusi. Müüritise horisontaalpinnad peavad olema kaitstud sademete eest.

Säilitamine:
Ehitusobjektil ladustada segukotid alustele, mitte maapinnale ja kaitsta sademete eest. Kinnises pakendis ja kuivades tingimustes säilib liim 1 aasta valmistamise kuupäevast.

 

bauroc liimsegude kulunormid:

Tootja koduleht:

Lisainfo

Kaal -
Vali sobiv pakend

25Kg, 5Kg

© 2023 Decowood