Weber M100/600 -10℃ talvine müürisegu

Mõõtühik müümisel: tk

Müürisegu Weber M100/600 talvine on ette nähtud plokkidest  ja tellistest müüride ladumiseks talvistes tingimustes. Tegu on tehases valmistatud kuivseguga, millele tuleb ehitusobjektil lisada vaid vett.

  • Külmakindel
  • Tugev
  • Plastne
  • Tiksotroopne
  • Ilmastikukindel
  • Lihtsalt paigaldatav
  • Kvaliteetne
Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

ENNE KASUTAMIST
Kivid ja plokid peavad olema puhtad ega või olla jää või härmatisega kaetud. Enne müüritööde algust ja ladumise ajal tuleb kaitsta kõiki ehitiseosi, mida müüritööde ajal võidakse kahjustada.

TÖÖJUHISED
weber M100/600 Talvine sobib müüride ladumiseks talvistes oludes minimaalselt -10 °C ilmaga. Ladumise käigus tuleb jälgida, et paigaldatavad plokid, kivid vm müürimatejal ei oleks jää ega härmatisega kaetud. Kergplokkide ladumisel võiks müürisegu keskmine kihipaksus vuugis olla 15 mm, väiksemate kivide (silikaatkivi) ladumisel soovitatavalt mitte vähem kui 10 mm. Õhemate vuukide korral võib plokkide või kivide rihtimne keeruliseks osutuda. Liiga paksu vuugiga (>20 mm) ladumisel võivad värskelt laotud kivid vajuma hakata, mistõttu müür ei pruugi jääda sile. Müürikive ei tohi pärast nakkumist ja paikarihtimist enam liigutada. Müüri ajutised katkestused on soovitatav teha astmelised. Kivinemise käigus võib müüri pinnale tulla
soolasid, mis muudab müüri pealispinna valgeks. Seetõttu ei ole soovitatav weber M100/600 Talvine müürisegu kasutada fassaadikivide ladumisel, kus on oluline visuaalne väljanägemine. Märkus: weber talvisele müürisegule ei tohi täiendavalt külmumisvastaseid lisandeid lisada!

JÄRELHOOLDUS
Värskelt laotud müüri kaitsta vihma, jäite, lume, tugeva tuule jm ohustavate mõjude eest.

 

Pakend : 25 kg; 1000 kg
Säilivusaeg : 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis ja suletud pakendis
Vee kogus : 2,5 l/25 kg
Tulepüsivusklass : A1
Survetugevusklass : M10 (EN 998-2)
Kasutusaeg : 3 tundi vee lisamisest
Töötemperatuur : -10 … +30 ºC
Sideaine : Portlandtsement
Täiteaine : Liiv
Lisaained : Vee jäätumistemperatuuri alandavad ja ilmastikukindlust parandavad lisandid
Tera suurus : 0…4 mm
Vuugi paksus : 10…15 mm

Lisainfo

Vali sobiv pakend

1000kg, 25Kg

© 2023 Decowood