ISOVER Standart 40 Roll

Mõõtühik müümisel: tk

  • Mittepõlev, tuleohtu lahendus
  • Veeauru kergesti läbilaskev
  • Tootel on keskkonnadeklaratsioon EPD
  • Tooraineks enam kui 80% ulatuses taaskasutatud klaas
Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

A1, A1
MW-EN13162-T1-MU1
50-100 mm
Ei
1
6
<180 x10-6 m3/msPa (EN 29053)
200
0.040||W/m.K

Tootekirjeldus.

ISOVER STANDARD ROLL 40 tooted on pehmed pinnakatteta mineraalvillamatid, mis on pakendatud rullidena. ISOVER STANDARD ROLL 40 on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER STANDARD ROLL 40  on lõhnatu, ei lagune ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide emissiooniklassile M1. TWIN ehk kaksikmatt koosneb kahest teineteise peal asetsevast matist ning toodet võib kasutada ka kihte teineteisest eraldamata. TWIN tooted on paksusega 50 ja 75 mm.

Kasutamine

ISOVER STANDARD ROLL 40 sobib väga hästi sõrestikkonstruktsioonide, põrandate, vahelagede, pööningute soojustamiseks. Rulli laius 1220 mm annab hea võimaluse kasutada ISOVER STANDARD ROLL 40 metallkarkassi vahel, lõigates rulli pooleks, kaheks 610 mm laiuseks rulliks. ISOVER STANDARD ROLL 40 on ka väga hea heliisolaator. Tänu elastsusele liibub vill tihedalt konstruktsiooni vastu.

Paigaldus

ISOVER STANDARD ROLL 40 rullid paigaldatakse enamasti puit- või metallsõrestike vahele ilma lisakinnitusvahendeid kasutamata. STANDARD ROLL 40 paigaldusel tuleb jälgida, et vill asetseks tihedalt konstruktsiooni vastas. Soojustuse laius peab jääma karkassi vahest ligikaudu 10-15 mm võrra suurem, siis liibub vill tänu oma elastsusele tihedalt karkassi vastu, välistades õhukanalite ja tühimike tekke, mis vähendaksid konstruktsiooni soojapidavust. Villa paksus tuleb valida vastavalt konstruktsiooni (prussi) paksusele ning soojustus peab asetsema kõikjal karkassiga samal tasapinnal. Spetsiaalseid kinnitusvahendeid kasutades saab ISOVER STANDARD ROLL 40 paigaldada ilma sõrestikkonstruktsioonita. Konkreetse ehitise nõuetele vastamiseks tuleb paigaldamisel jälgida projekteerija juhiseid.

Pakend

Multipakk – ilmastikukindel kilepakend alusel, milles materjal on kokku surutud ligikaudu 6,5 korda esialgsest mahust.

Ladustamistingimused

Avamata Multipakki võib ladustada välitingimustes. Multipaki avamisel kaob ka ilmastikukindlus ning ülejäänud alusele jäänud tooted tuleb pealtpoolt katta vett mitteläbilaskva kattega (kile või presendiga). Katmisel jälgige, et vihmavesi ei pääseks alusele jäänud üksikpakkide vahele. Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

https://www.isover.ee/Tooted/ehitusisolatsioon/isover-standard-40-roll

Lisainfo

Kaal 9.74 kg
Mõõtmed 7000 × 1220 × 50 mm

Failid

EPD_INSULATION_Hyvink_Standard40Roll isover_klaasvilla_ohutuskaart_27.02.2020_soome_tehased isover_toodete_soojustakistuste_tabel_0 kasitsemise_juhised M1_saint-gobainfinland_2827_lightweight_FI standard_roll_40_dop_est

© 2023 Decowood