ISOVER Premium 33

Mõõtühik müümisel: tk

  • 12 % parem soojapidavus võrreldes lambda 37 tasemega > parem soojapidavus või õhemad konstruktsioonid
  • Mittepõlev, tuleohtu lahendus
  • Veeauru kergesti läbilaskev
  • Tootel on keskkonnadeklaratsioon EPD
Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

A1,A1
MW-EN13162-T2-MU1
50-200 mm
Ei
1
< 1
< 3
18
<60 x10-6 m3/msPa (EN 29053)
200
0.033||W/m.K

 

Tootekirjeldus

ISOVER Premium 33  tooted on pehmed pinnakatteta mineraalvillaplaadid. Mis on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. Vill on lõhnatu, ei lagune ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide emissiooniklassile M1.

Kasutamine

ISOVER Premium 33 peamised kasutuskohad on katused, põrandad, seinad ja vahelaed. Sobib kõigi puit-, metall- ja betoonkonstruktsioonide isoleerimiseks. ISOVER Premium 33 on ka väga hea heliisolaator.

Paigaldus

ISOVER Premium 33 plaadid paigaldatakse enamasti puit- või metallsõrestike vahele ilma lisakinnitusvahendeid kasutamata. Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu selleks mõeldud ruumi. Seetõttu peaksid isolatsioonimaterjali mõõtmed olema arvestuslikest mõõtudest veidi suuremad. Spetsiaalseid kinnitusvahendeid kasutades saab villa plaate paigaldada ilma sõrestikkonstruktsioonita. Konkreetse ehitise nõuetele vastamiseks tuleb paigaldamisel järgida projekteerija juhiseid.

Pakend

Multipakk – ilmastikukindel kilepakend alusel, milles materjal on kokku surutud ligikaudu 3 korda esialgsest mahust.

Ladustamistingimused

Avamata Multipakki võib ladustada välitingimustes. Multipaki avamisel kaob ka ilmastikukindlus ning ülejäänud alusele jäänud tooted tuleb pealtpoolt katta vett mitteläbilaskva kattega (kile või presendiga). Katmisel jälgige, et vihmavesi ei pääseks alusele jäänud üksikpakkide vahele. Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

Lisainfo

Kaal 11.01 kg
Mõõtmed 1170 × 560 × 50 mm

Failid

EPD_INSULATION_Hyvink_Acoustic ISOVER_ACOUSTIC_2.5.2022_et isover_klaasvilla_ohutuskaart_27.02.2020_soome_tehased isover_toodete_soojustakistuste_tabel_0 M1_saint-gobainfinland_2827_lightweight_FI

© 2023 Decowood