ISOVER Acoustic

Mõõtühik müümisel: tk

  • Mittepõlev, tuleohtu lahendus
  • Veeauru kergesti läbilaskev
  • Tootel on keskkonnadeklaratsioon EPD
  • Tooraineks enam kui 80% ulatuses taaskasutatud klaas
Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

A1,A1
MW-EN13162-T2-MU1
50-100 mm
Ei
1
6
<180 x10-6 m3/msPa (EN 29053)
200
0.040||W/m.K

 

Tootekirjeldus

ISOVER ACOUSTIC tooted on pehmed, elastsed pinnakatteta mineraalvillamatid, mis on pakendatud plaatidena. ISOVER ACOUSTIC on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER ACOUSTIC on lõhnatu, ei lagune ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide emissiooniklassile M1.

Kasutamine

ISOVER ACOUSTIC tooted on peamiselt ette nähtud kergkonstruktsioonist siseseintele vaheliseks heliisolatsiooniks. Samuti kasutatakse toodet ripplae konstruktsioonide ja vahelagede helipidavuse parandamiseks.

Paigaldus

ISOVER ACOUSTIC tooted paigaldatakse enamasti puit- või metallkasrkasside/sõrestike vahele ilma lisakinnitusvahendeid kasutamata. ACOUSTIC paigaldusel tuleb jälgida, et vill asetseks tihedalt konstruktsiooni vastas. Isolatsiooni laius peab jääma karkassi vahest ligikaudu 10-15 mm võrra suurem, siis liibub vill tänu oma elastsusele tihedalt karkassi vastu, välistades õhukanalite ja tühimike tekke, mis vähendaksid konstruktsiooni helipidavust. Toote laius on 610 mm, mis on mõeldud metallkarkassi postide vahele sammuga 600 mm. Plaadid laiusega 565 mm on mõeldud standardse sammuga puitkarkasside postide vahele. Toote paksus tuleb valida vastavalt karkassi (metall või puit) paksusele ning isolatsioon peab asetsema kõikjal karkassiga samal tasapinnal. Konkreetse ehitise nõuetele vastamiseks tuleb paigaldamisel jälgida projekteerija juhiseid.

Pakend

Multipakk – ilmastikukindel kilepakend alusel, milles materjal on kokku surutud rohkem kui 4 korda esialgsest mahust.

Ladustamistingimused

Avamata Multipakki võib ladustada välitingimustes. Multipaki avamisel kaob ka ilmastikukindlus ning ülejäänud alusele jäänud tooted tuleb pealtpoolt katta vett mitteläbilaskva kattega (kile või presendiga). Katmisel jälgige, et vihmavesi ei pääseks alusele jäänud üksikpakkide vahele. Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

https://www.isover.ee/Tooted/ehitusisolatsioon/isover-acoustic#descriptions

Lisainfo

Kaal 9.589 kg
Mõõtmed 1310 × 610 × 50 mm

Failid

EPD_INSULATION_Hyvink_Acoustic ISOVER_ACOUSTIC_2.5.2022_et isover_klaasvilla_ohutuskaart_27.02.2020_soome_tehased isover_toodete_soojustakistuste_tabel_0 M1_saint-gobainfinland_2827_lightweight_FI

© 2023 Decowood