ISOVER Premium 33 Roll

Mõõtühik müümisel: tk

  • 12 % parem soojapidavus võrreldes lambda 37 tasemega > parem soojapidavus või õhemad konstruktsioonid
  • Mittepõlev, tuleohtu lahendus
  • Veeauru kergesti läbilaskev
  • Tooraineks enam kui 80% ulatuses taaskasutatud klaas
Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

A1,A1
0.033||W/m.K

Tootekirjeldus

ISOVER PREMIUM 33 ROLL on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER PREMIUM 33 ROLL on lõhnatu, ei lagune ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide emissiooniklassile M1.

Kasutamine

ISOVER PREMIUM 33 ROLL peamised kasutuskohad on katused, põrandad, seinad ja vahelaed. Sobib kõigi puit-, metall- ja betoonkonstruktsioonide isoleerimiseks. Tänu elastsusele liibub vill tihedalt konstruktsiooni vastu. Villa rullist saab lõigata just vajamineva laiusega isolatsiooni sarikate või muu konstruktsioonide vahele, kui sõrestik-konstruktsioonide omavaheline samm on erinev standardsest sammust 600 mm.
ISOVER PREMIUM 33 ROLL on ka väga hea heliisolaator.

Paigaldus

PREMIUM 33 ROLL rullmaterjal paigaldatakse tavaliselt puit- või metallsõrestike vahele, kusjuures paigaldamisel ei ole vaja kinniteid.

Pehmete ehitusvillade paigaldusel tuleb jälgida, et villad asetseksid tihedalt konstruktsiooni vastas. Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu selleks mõeldud ruumi. Seetõttu peaksid isolatsioonimaterjali mõõtmed olema nii pikkuses kui laiuses ca 5 mm suuremad kui isoleeritavad ava mõõdud, siis liibub vill tänu oma elastsusele tihedalt karkassi vastu, välistades õhukanalite ja tühimike tekke, mis vähendaksid konstruktsiooni soojapidavust. Villa paksus tuleb valida vastavalt konstruktsiooni (prussi) paksusele ning soojustus peab asetsema kõikjal karkassiga samal tasapinnal.

ISOVER PREMIUM 33 ROLL on eriti hea lahendus mittestandardsete sammudega (s600mm) sõrestik-konstruktsioonide efektiivseks isoleerimiseks. 1220 mm laiusest rullist saab lõigata täpselt vajaminevas mõõdus isolatsiooni paani.

ISOVER PREMIUM 33 ROLL tooteid võib spetsiaalsete kinnitite abil paigaldada ka konstruktsiooni, millel karkassiposte ei ole (näiteks tellis- ja betoonseinad). Konkreetse ehitise nõuetele vastamiseks tuleb paigaldamisel järgida projekteerija juhiseid.

Pakend

ISOVER PREMIUM 33 ROLL matid on üksikpakina pressitud kilepakendisse, mis on materjali tegelikust ruumalast kuni poole väiksem. PREMIUM 33 ROLL üksikpaki transpordimaht on 0,153 m³ ning pakendi avamisel on isolatsiooni maht 0,53-0,54 m³.

ISOVER PREMIUM 33 ROLL on saadaval alusel ilmastikukindla Multipakk-pakenditena. Ühel alusel on 20 pakki (paksused 175 ja 200 mm 16 pakki). Multipakk-pakendi alus sisaldab 5 moodulit kõrguses, iga moodul koosneb 4 pakendist.
Aluse suurus 1200×1200 mm ja kõrgus ligikaudu 2400 mm.

Multipaki kokkupressitavus pakendamisel ca 65% annab lõpptarbijale järgnevad eelised: ruumisääst transpordivahendis, ruumisääst objektil, rahasääst transpordimaksumusel, ajasääst transpordivahendile isolatsioonimaterjali peale- ja mahalaadimisel.

 

Ladustamine

Avamata Multipakki võib ladustada välitingimustes. Multipaki avamisel kaob ka ilmastikukindlus ning ülejäänud alusele jäänud tooted tuleb pealtpoolt katta vett mitteläbilaskva kattega (kile või presendiga). Katmisel jälgige, et vihmavesi ei pääseks alusele jäänud üksikpakkide vahele. Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

Tootja tootelink

Lisainfo

Kaal 9.74 kg
Mõõtmed 7000 × 1220 × 50 mm

Failid

EPD_INSULATION_Hyvink_Premium33_Premium33Roll isover_toodete_soojustakistuste_tabel_0 kasitsemise_juhised M1_saint-gobainfinland_2827_lightweight_FI nepd-2090-947_premium-33_premium-33_roll_2

© 2023 Decowood